Poznaj VisionSpot

Nasza dynamiczna agencja kreatywna, działająca na rynku od ponad 5 lat, specjalizuje się w wieloaspektowym podejściu do marketingu. Zespół tworzą – Jacek i Paulina – którzy łączą swoje umiejętności w obszarach marketingu, social mediów, projektowania stron internetowych oraz produkcji zdjęć i wideo.

Tworzymy niepowtarzalne narracje wizualne i treści, które nie tylko przyciągają uwagę, ale także skutecznie przekazują przesłanie naszych klientów, zapewniając im wyjątkowe miejsce w dynamicznym świecie mediów.

JACEK

Content Creator

Z zawodu informatyk, to twórca grafik, który od wielu lat rozwija swoje umiejętności. Jego prawdziwą pasją jest fotografia i wideo, w których łączy techniczne aspekty z artystyczną wrażliwością, tworząc efektowne i oryginalne projekty. Nie ma rzeczy niemożliwych dla niego – to prawdziwy ogarniacz, gotowy na każde wyzwanie.

Paulina

Social Media Specialist

Absolwentka kierunku Marketing i Social Media, która z pasją i doświadczeniem zdobywanym przy wielu różnorodnych projektach, perfekcyjnie rozumie dynamikę współczesnych trendów.  W świecie social mediów czuje się jak ryba w wodzie, kreując angażujące treści dla różnych grup docelowych. Perfekcyjna planistka, przykłada uwagę do najdrobniejszych szczegółów a wszystko to aby osiągnąć najwyższą skuteczność działań.

Zaufali nam

Scroll to Top